Wallbox | Electric Vehicle Charger | Pulsar Pro | 22 kW | Type 2 Socket, 5 Meter Cable | 5 m | Black
- TootjadWallbox
- Mudel: PPR1-0-2-4-K-002
- Saadavus: 5
-
928€
Wallbox | Electric Vehicle Charger | Pulsar Pro | 22 kW | Type 2 Socket, 5 Meter Cable | 5 m | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 2.30 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Laadimisvõimsus | 22 kW |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 46 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Wallbox |
| Producer product family | Electric Vehicle Charger |
| Producer product name | Pulsar Pro |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tehnilised omadused | Type 2 Socket, 5 Meter Cable |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



